23 Haziran 2008 Pazartesi

# Arkaplan Resimleri # Background images

Plansız Çizimler / Planless Pictures 2


Son zamanlarda eskisi kadar çizim yapamıyorum. Zaten anaşıldığı gibi amigurumiye kafayı takmış durumdayım. Çizim yapmayı canım istese de iyi bir çalışma gerçekten çok daha fazla zaman gerektiriyor. Kafamda bazı tasarımlar var ama henüz tabletin başına oturamadım. Bunları da bu sabah hemen birkaç dakikada yaptım çünkü dayanamadım birşeyler yapmadan durmaya. Daha çok program efektleri ile oluşturuldu iki resim de, öylesine içimden geldi.

Amigurumi çalışmaları ise son hızla devam ediyor ama bu hafta sonu yaptıklarım tamamen bitmedi. Zira kalabalık bir çalışma olacak biter bitmez yayınlayacağım.

Bunun dışında sitemin ziyaretçi sayısının artmasını da istiyorum ama burada yayınladıklarım gerçekten bakılmaya değer mi karar veremiyorum. Hem amigurumi hem de çizimlerde o kadar iyi çalışmalar var ki, benimkiler kayda değer mi? bilemiyorum. Hala sitemi duyurmaya casaret edemiyorum. Yoksa yorumların sayısının daha çok olması çok da zor değil.

1 yorum:

  1. Yaptıklarınız çok başarılı çalışmalar, tabi ki görülmeye değer, özellikle illüstrasion çalışmalara her zaman meraklı olmuşumdur, her ne kadar kendim çöp adam çizemesem bile. :) acizane amigurumi bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Sevgiler...

    YanıtlaSil