23 Ekim 2009 Cuma

İşte Bizim Öykümüz'e Yeni YüzÖykü'nün annesi benden blog şablonu isteyince aslında yapamayacağımı söylemiştim, çünkü bir süredir artık sipariş almıyorum. Ancak eskiden verilmiş hala birkaç sözüm olduğu için onları yapmaya devam ediyorum. Bu şablonun ise çoğunu başka bir pasta sitesi içni yapmıştım. Ancak sahibi ağır bir görünüm değil de neşeli bir stil isteyince bu tasarım elimde kalmıştı. (Yakında o tasarımı da bitirip sizlere sunacağım, çok sevimli oluyor) Doğrusu o kadar hoşuma gitmişti ki renkleri, her gün kaç defa açıp açıp bakıyordum.

Sonra Öykünün annesine isterse bu şablonu kendisine uyarlayabileceğimi söyledim. Beraberce böyle birşeye karar verdik. Aslında yandaki kuşlu etiketlerden haberi yok isterse kullanmayabilir. Birkaç ufak ayarlamadan sonra kendisine göndereceğim bu şablonu.

Bitmeden yazmamın sebebi yazmak için bir bahane aramamdı. Aslında malesef hala okuyamadığım blogları okumayı tamamlayamadım ve ara gün geçtikçe büyüyor. Ve her ne zaman niyet etsem bir aksilik çıkıyor. Biraz iş sıkıntıları dışında iyiyim merak etmeyin.

Bloga daha yakından bakmak isterseniz (bir süreliğine) bu link geçerli olacaktır. Zaten ondan sonra da Tuğçe'nin sitesinde karşınıza çıkacak.

Bu arada Blogger'ın yeni kayıt düzenleme panelini kullanıyorum. Galiba bugünden itibaren kumanda panelinden eklenen resimler çok büyük boyutta da (eskiden küçük, orta geniş vardı, şimdi çok geniş de eklenmiş) yayınlanabilecek. Doğrusu geçen başıma gelen aksilikten sonra buna çok sevindim.

16 yorum:

 1. Çok güzel olmuş,ellerine sağlık...

  işlerinde kolaylık diliyorum ;)

  sevgiler..

  YanıtlaSil
 2. kolaylıklar diliyorum yine çok güzel olmuş..

  YanıtlaSil
 3. Ayyy yine çok cici olmuş, ellerine emeğine sağlık.

  YanıtlaSil
 4. Bu kadar güzel şablonları nasıl yapıyorsunuz özeniyorum doğrusu :) Çok güzel bir şablon olmuş bu da öncekiler gibi. Ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
 5. çok güzeeeel çok güzeeel :))
  canım ellerine sağlık....

  YanıtlaSil
 6. çok güzel olmuş :) güle güle kullansınlar

  YanıtlaSil
 7. Blogger'ın yeni kayıt düzenleme bölümü derken? onu anlamadım Gececim.

  YanıtlaSil
 8. canım annekazda http://www.annekaz.com/2009/09/blogger-icerik-ekleme-sayfas-degismis.html yazısında anlatmıştı yeni içerik ekleme paneli kurulabiliyor o zaman ben düzenlemiştim ama doğrusu pek beğenmemiştim şimdi ise çok sevdim bu yüzden

  YanıtlaSil
 9. ÇOK GÜZELMİŞ GÜLE GÜLE KULLANSIN.

  YanıtlaSil
 10. GeCecim harika olmuş,şablonda köklü değişikliklere geçtin artık,çoktakdir ediyorum seni :9

  Mutlu haftasonları canım...

  YanıtlaSil
 11. valla herkes yeni güzel bloglarına kavuştu. darısı başıma ne diyelim. gördükçe gözümüz gönlümüz açılıyor. :)

  YanıtlaSil
 12. Süper olmuş canım
  Elelrine sağlık
  İşyerindeki sıkıntılarınıda bir an önce atarsın umarım
  İyi bir haftasonu diliyorum
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 13. ellerıne saglık.super ıs cıkarmıssın gene.

  YanıtlaSil
 14. love your blog!!! Beautiful pictures

  Please come check out my blog to enter my current giveaway @ littlemissheirlooms.blogspot.com

  I hope you choose to follow me because we try to have a new giveaway every Monday and I wouldn't want you to miss out :)
  xo
  Priscila

  YanıtlaSil
 15. kime niyet kime kısmet.bence çok şık olmuş eline sağlık.

  YanıtlaSil